Alles wat u altijd al had willen weten

Ons merk

Life sounds better

Het merk Blox is in 2007 ontstaan vanuit de vaststelling dat oorbescherming serieus genomen moest worden maar ook met fun. Sindsdien, heeft Blox zijn producten laten ontwikkelen naargelang de noden van de gebruikers en de steeds meer ontwikkelde technologie om het meest gepast product aan elk gebruik te kunnen bieden.

Het merk Blox belichaamt moderniteit, levensvreugde en veiligheid.

Onze producten

Kwaliteit boven alles

Wij zijn heel attent voor de kwaliteit voor de oordopjes die wij aanbieden. Ze worden in de beste omstandigheden vervaardigd en dit met de beste materialen aangepast naargelang het gebruik. Al onze oordopjes worden vervaardigd en op de markt gebracht conform de Europese regelgeving.

 

Blox oordopjes gebruiken is een garantie voor een veilig genot.

De festivals

Blox is aanwezig waar u ze nodig heeft

Blox is de bevoorrechte partner van sommige wereldberoemde festivals. Jaarlijks, dragen wij bij tot de bescherming van honderden duizenden festivalgangers en bieden hen zo het intens genot van muziek in alle veiligheid.

 

Zoek ons, we zijn nooit ver te vinden!

Ons team

Het Blox team

Onze kantoren en werkplaatsen bevinden zich in het hartje van Brussel. Dagelijks dragen zo'n 30 mensen bij om u oordopjes aan te bieden van de beste kwaliteit. Tijdens de zomermaanden verdubbelt dit aantal zelfs. Heel ons team verbindt zich ertoe om u verder te begeleiden in uw activiteiten en zo uw leven aangenamer te maken.

Onze communicatie

Contacteer ons

Contacteer ons

Product added to wishlist

Blox maakt gebruik van cookies en andere technologieën om onze websites betrouwbaar en veilig te houden, om hun prestaties te meten, om een persoonlijke shopervaring en om persoonlijke advertenties aan te bieden. Hiervoor verzamelen wij informatie over gebruikers, hun gedrag en hun toestellen.

Als u kiest voor “OK”, gaat u ermee akkoord dat wij deze informatie delen met derde partijen, zoals onze marketingpartners.